• mimic_dev@lemmy.world
    link
    fedilink
    arrow-up
    5
    ·
    2 days ago

    Honestly I’ve always been shocked they don’t do donuts… Pre-made, shipped stale, warmed till serving. Cost is probably pennies and can easily sell 1 donut for 2-3$